OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages
72aec57163.jpg - 33940
Autor:
Oliver Clements
Wydawnictwo:
Rebis
Język publikacji:
polski
Rok wydania:
2019
Typ okładki:
miękka ze skrzydełkami
Liczba stron:
344 str
Waga:
0,4 kg
Wymiary:
132x202 mm
ISBN:
9788381882873
39,90 zł
Dodaj do koszyka

Oczy królowej

Krew, spiski i tajne służby Jej Królewskiej Mości!

W pierwszej odsłonie serii „Agenci Korony” człowiek, który zostanie pierwowzorem agentów MI6, chroni Anglię i Jej Wysokość królową Elżbietę I przed niegodziwymi planami Hiszpanii wrogiej protestanckiemu wolnomyślicielstwu.

Po stuleciach nędzy, prześladowań religijnych i barbarzyńskich obyczajów Europa nareszcie otwiera się na nowe idee. Uczeni, filozofowie i poeci wierzą, że będzie to epoka rozumu i nadziei dla wszystkich bez wyjątku. Niestety Hiszpania nadal poluje na tych, którzy ośmielają się sprzeciwić katolickiej ortodoksji, i wyrzyna ich w pień.

Tylko jeden kraj może stawić czoło mrocznym siłom zagrażającym renesansowym przemianom – jest nim Anglia, którą włada niezwykle inteligentna Elżbieta I. Odważna i uparta, ale też świadoma, że tej wojny nie wygra samym orężem. W momencie, gdy angielski skarbiec świeci pustkami, potrzebuje broni, dzięki której uda się jej stoczyć zupełnie inną wojnę… Wojnę podstępów, tajnych szyfrów i sekretów.

Charyzmatyczny John Dee, uczony, żołnierz i alchemik, jest lojalny jedynie wobec nauki… i swojej władczyni. Dla niej, kobiety, której nie wolno mu kochać, jest gotów ryzykować życie. I tak staje się „oczami królowej”.

Oczy królowej to trzymający w napięciu, emocjonujący thriller historyczny, idealny dla fanów Kena Folletta i Dana Browna.

Produkty które mogą Cię zainteresować:
9196773284.jpg - 34821

Koniec dzieciństwa

Arthur C. Clarke
Rebis
polski
39,90 zł

Dodaj
e16818dd99.jpg - 21011

Dwa lata, osiem miesięcy i dwadzieścia osiem nocy

Salman Rushdie
Rebis
polski
39,90 zł

Dodaj
8e32977699.jpg - 28109

Baltazar i Blimunda

Jose Saramago
Rebis
polski
45,90 zł

Dodaj
2f6666ed38.jpg - 36748

Miasto ślepców

José Saramago
Rebis
polski
49,90 zł

Dodaj
048d05f096.jpg - 36479

Droga do Diuny

Frank Herbert
Rebis
polski
79,00 zł

Dodaj
066a60f638.jpg - 34819

Druciarz galaktyki

Philip K. Dick
Rebis
polski
49,90 zł

Dodaj