OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

8. Dzień Otwartych Drzwi Muzeów Krakowskich

8. Dzień Otwartych Drzwi Muzeów Krakowskich

18.11.2012

Opublikowano: 06.11.2012

Jak co roku zapraszamy na Dzień Otwartych Drzwi Muzeów Krakowskich. Tego dnia wstęp do Muzeum będzie bezpłatny, a na zwiedzających czeka wiele atrakcji oraz niespodzianek – co dwudziesty piąty otrzyma jedną publikację MOCAK-u, co setny zestaw dwóch publikacji.

Program dnia:

godz. 11 oraz 15 Oprowadzanie z przewodnikiem

Najnowsze wystawy MOCAK-u – Jiří Kolář Kolaż z łasiczką,  Fluxus Uwolnieni szaleńcy... Europejskie festiwale Fluxusu 1962–1977, Anita Glesta Guernic, Wojciech Wilczyk Przestrzenie postindustrialne, Letnicy (wystawa grupy Banda z Wydziału Grafiki ASP w Krakowie).

godz. 12 Ciepłe kolaże

Warsztaty dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat inspirowane wystawą Jiříego Kolářa. Po zwiedzeniu  wystawy Kolaż z łasiczką dzieci stworzą niepowtarzalne, pełne ciepła prace plastyczne. Wstęp wolny, obowiązują zapisy: wegenke@mocak.pl

godz. 14
Oprowadzanie po wystawie Letnicy

Artyści z grupy Banda opowiedzą o swoich pracach prezentowanych na wystawie Letnicy.

godz. 14.30 Pamiątki z wakacji, na których nie byliśmy

Warsztaty podczas których uczestnicy wymienią się pamiątkami z wakacji, na których nigdy nie byli. Prosimy o zabranie ze sobą zbędnych przedmiotów, które podczas warsztatów zmienimy w pamiątki z egzotycznych wakacji. Wstęp wolny, nie obowiązują zapisy.

 

MOCAK Bookstore przez cały dzień oferuje 10 procent  zniżki na wydawnictwa własne, a każdy zakup powyżej 100 zł gratyfikowany będzie małym prezentem.

MOCAK Cafe zaprasza ze zniżką 10 procent na całe menu .


Muzeum będzie otwarte w godz. 10–19
Goście proszeni są o przybycie do godz. 18