OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

Aktualności

Aktualności

/wspolpraca-edukatorzy-i-edukatorki - 38682

Współpraca. Edukatorzy i edukatorki

Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK poszukuje osób, które wsparłyby zespół Działu Wiedzy o Sztuce w zajęciach edukacyjnych i oprowadzaniu po wystawach.

więcej ›
/ferie-z-mocak-iem - 38572

Ferie z MOCAK-iem

Na tegoroczne ferie zimowe województwa małopolskiego przygotowaliśmy specjalną ofertę dla grup zorganizowanych oraz gości indywidualnych. Planujemy otwarte warsztaty, spotkania wokół obecnie prezentowanych wystaw oraz zimowe spacery. Oferta kierowana jest do dzieci, młodzieży, dorosłych i całych rodzin.

więcej ›
Fot. Dział Promocji, MOCAK

Powtórka z historii sztuki. Zajęcia dla maturzystów | #MOCAKonline

Rusza tegoroczna odsłona cyklu Powtórka z historii sztuki! Po raz kolejny MOCAK zaprasza na zajęcia, podczas których będzie można uporządkować wiedzę oraz zdobyć wiele praktycznych informacji dotyczących egzaminu maturalnego z historii sztuki.

więcej ›
/oknoplast-for-art-start-drugiej-edycji-miedzynarodowego-konkursu - 38457

OKNOPLAST FOR ART - start drugiej edycji międzynarodowego konkursu

OKNOPLAST wspólnie z Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK ogłaszają start drugiej edycji międzynarodowego konkursu dla artystów sztuki wizualnej. Podobnie jak w poprzedniej edycji OKNOPLAST FOR ART, główne wyzwanie to wykonanie pracy w dowolnej technice na płótnie, jakim jest okno.

więcej ›
Fot. R. Sosin

Dar dla Krakowa od Teresy i Andrzeja Starmachów

W ostatnim czasie faktem stało się przekazanie umowami darowizny między Teresą i Andrzejem Starmachami a dwoma krakowskimi miejskimi instytucjami: MOCAK-iem oraz Muzeum Fotografii MuFo dzieł kluczowych dla polskiej sztuki współczesnej.

więcej ›
Fot. Dział Promocji, MOCAK

Otwarte oprowadzanie po wystawie „Uczyń to realnym. Czyli podobnym do czego?” Współczesna sztuka litewska z udziałem artystki Akvilė Anglickaitė

sobotę, 2 marca, o godz. 11 zapraszamy na oprowadzanie w języku angielskim po wystawie „Uczyń to realnym. Czyli podobnym do czego?” Współczesna sztuka litewska. W zwiedzaniu weźmie udział Akvilė Anglickaitė, której pracę Ocean można oglądać na wystawie.

więcej ›
Fot. Dział Promocji, MOCAK

Do zobaczenia! Oprowadzania na zakończenie wystaw Krystian Lupa Wyspa oraz Talent fotograficzny Agnieszki Osieckiej

W niedzielę, 3 marca, o godz. 16 zapraszamy na zwiedzanie kończących się w tym dniu wystaw Krystian Lupa Wyspa oraz Talent fotograficzny Agnieszki Osieckiej.

więcej ›
Akvilė Anglickaitė

Artist’s Talk: Akvilė Anglickaitė

W piątek, 1 marca, zapraszamy na spotkanie z Akvilė Anglickaitė, której pracę Ocean można oglądać na wystawie „Uczyń to realnym. Czyli podobnym do czego?” Współczesna sztuka litewska.

więcej ›
/malopolski-budzet-obywatelski_2024 - 38683

Małopolski Budżet Obywatelski

Zostało już tylko kilka dni, aby zgłosić propozycje zadań w ramach tegorocznej w 11. edycji Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa.

więcej ›
//Półka litewska// w Bibliotece MOCAK-u, fot. Dział Promocji, MOCAK

Półka litewska w Bibliotece MOCAK-u

Zapraszamy do Biblioteki, gdzie można skorzystać z księgozbioru zgromadzonego na Półce litewskiej.

więcej ›