Mocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Languages

Aktualności

Noc Bibliotek w MOCAK-u

W sobotę 3 czerwca 2017 w ramach tegorocznej Nocy Bibliotek, która odbywa się pod hasłem Czytanie porusza!, Biblioteka MOCAK-u będzie czynna od godz. 11 do 22.

więcej ›

Dzień Dziecka w MOCAK-u

W czwartek 1 czerwca zapraszamy dzieci i młodzież w wieku do lat 16 do korzystania z bezpłatnego wstępu do Muzeum. Opiekun będzie mógł nabyć bilet specjalny za 1 zł, upoważniający do zwiedzania wszystkich wystaw prezentowanych w Muzeum oraz udziału w otwartym oprowadzaniu po wystawie Sztuka w sztuce.

więcej ›

Szkiełko i oko – warsztaty dla rodzin z dziećmi

W niedzielę 28 maja o godzinie 12 zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na rodzinne warsztaty inspirowane wystawą Sztuka w sztuce.

więcej ›

Sztuka pod ręką – warsztaty z Rafałem Bujnowskim

W środę 1 czerwca o godzinie 14 zapraszamy młodzież i dorosłych, a w szczególności osoby z dysfunkcją wzroku, do udziału w warsztatach z udziałem artysty Rafała Bujnowskiego.

więcej ›

Spotkanie z artystką Dianą Lelonek

Zapraszamy w niedzielę 28 maja o godzinie 14 na spotkanie z Dianą Lelonek. W ramach festiwalu Miesiąc Fotografii w Krakowie 2017 w Galerii Re prezentujemy wystawę artystki Liban i Płaszów – nowa archeologia.

więcej ›

Wzornik – warsztaty malarskie

W sobotę 3 czerwca o godzinie 15 zapraszamy młodzież i dorosłych do udziału w warsztatach malarskich towarzyszących wystawie Sztuka w sztuce.

więcej ›

Brzuchem do góry – konkurs dla dzieci

Zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 10 lat do udziału w konkursie organizowanym przez Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK i Wydawnictwo Dwie Siostry.

więcej ›

Tydzień Osób Niepełnosprawnych w MOCAK-u

Od 30 maja do 6 czerwca 2017 w MOCAK-u odbędzie się Tydzień Osób Niepełnosprawnych.

więcej ›

Pokaz filmu William Kentridge, Triumphs and Laments

MOCAK przyłącza się do międzynarodowego projektu symultanicznego pokazu filmu William Kentridge, Triumphs and Laments w reżyserii Giovanniego Troilo w muzeach na całym świecie. Zapraszamy na projekcję w czwartek 1 czerwca o godzinie 18.

więcej ›

Praca: Biblioteka MOCAK-u

Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK poszukuje osoby do pracy w Bibliotece.

więcej ›