OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

Drugie Życie Książki w Bibliotece MOCAK-u

Drugie Życie Książki w Bibliotece MOCAK-u

02.08.2015 godz. 16

Opublikowano: 02.08.2015

W niedzielę 2 sierpnia zapraszamy na specjalną edycję Drugiego Życia Książki organizowaną we współpracy z Krakowskim Biurem Festiwalowym.

godz.15
Lektury wizualne: Telegram
Warsztaty literacko-artystyczne skierowane do młodzieży i osób dorosłych.

Spotkanie inspirowane poematem wizualnym G Ryszarda Krynickiego będzie obejmowało wspólną lekturę wybranych utworów poety oraz twórczą pracę, łączącą środki wyrazu właściwe literaturze i sztukom wizualnym. Zapraszamy młodzież i osoby dorosłe. Prosimy o wcześniejszą rejestrację pod adresem: edukacja@mocak.pl lub telefonicznie: 12 263 40 29.

godz.16–17
Wymiana książek

W bezgotówkowej wymianie książek może wziąć udział każdy zainteresowany – wystarczy przynieść jedną, maksymalnie dziesięć książek, koniecznie w dobrym stanie. Pozycje wydane do 1995 roku można wymienić tylko na takie, które również ukazały się do tego czasu, natomiast publikacje wydane po 1995 roku na dowolną książkę. Obieg książek ożywia domowe biblioteki, ułatwia spotkania z literaturą i poszerza czytelnicze horyzonty, pozwalając zamienić publikacje już przeczytane, mniej przydatne czy nietrafione na szukane od dawna lub zupełnie nieoczekiwane pozycje. Podarowanie drugiego życia książkom jest przyjemne i bardzo proste!