OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

MOCAK na 18. Targach Książki w Krakowie

MOCAK na 18. Targach Książki w Krakowie

23.10.2014

Opublikowano: 04.10.2014

Od 23 do 26 października zapraszamy na stoisko MOCAK-u i spotkania organizowane przez Muzeum w ramach 18. Targów Książki w Krakowie.

Szczególnie zachęcamy do udziału w spotkaniu wokół książki Krzysztof Niemczyk. Przypadek twórczy (25.10, sobota, godz. 16), która ukaże się w drugiej połowie listopada, oraz w dyskusji Nowe media: proteza percepcji? (26.10, niedziela, godz. 15) na temat znaczenia technologii interaktywnych dla instytucji kultury.

Na stoisku A23 zaprezentujemy nowe wydawnictwa MOCAK-u:

Katalog wystawy Juliana Opiego Rzeźby, obrazy, filmy

Sztuka i wolność. Psychoanalityczna refleksja nad znaczeniem twórczości – publikacja stanowi zbiór artykułów uznanych psychoanalityków oraz katalog wystawy Prywatne wnętrze, która w tym roku została zaprezentowana w MOCAK-u.

„MOCAK Forum” nr 8
Ósmy numer czasopisma powstał w nawiązaniu do niedawno prezentowanej w Muzeum wystawy Zbrodnia w sztuce. Zawiera teksty komentujące i uzupełniające problematykę podjętą na ekspozycji.

„MOCAK Forum” nr 9
Numer zatytułowany Psychoanaliza i granice sztuki poświęcony jest współczesnej recepcji psychoanalizy i jej zastosowaniu w odniesieniu do sztuki i krytyki kultury, poruszane są też zagadnienia twórczości nieprofesjonalnej oraz współczesnej edukacji.

Wszystkie publikacje MOCAK-u na Targach będą dostępne w promocyjnych cenach.

18. Targi Książki w Krakowie
ul. Galicyjska 9
Kraków