OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

//Moje miasto// – konkurs artystyczny dla dzieci

Moje miasto – konkurs artystyczny dla dzieci

Opublikowano: 19.01.2017

Zapraszamy dzieci w wieku od 8 do 10 lat do udziału w konkursie organizowanym przez MOCAK i wydawnictwo Kocur Bury.

Konkurs stanowi część projektu Zabawy z książką, w ramach którego 12 marca o godz. 12 odbędą się warsztaty wokół książki Młody Frank, Architekt. Zapraszamy na zajęcia >>

Zadanie konkursowe:
W swoim pokoju, na podwórku lub w innym ważnym dla ciebie miejscu stwórz makietę miasta, wykorzystując znalezione wokół przedmioty. Nadaj mu nazwę i zastanów się, kto mógłby w nim zamieszkać. Wykonaj dokumentację fotograficzną.

Zdjęcia konkursowe należy przesłać na adres: prawelska@mocak.pl do dnia 3.3.2017 roku.

Do prac powinien zostać dołączony opis:
1. autor
2. tytuł
3. data urodzenia autora
4. adres i numer kontaktowy opiekuna
5. oświadczenie opiekuna: „Wyrażam zgodę na podpisanie prac (imię i nazwisko autora) imieniem i nazwiskiem oraz ich publikowanie:
– na stronie internetowej muzeum (www.mocak.pl),
– w materiałach promocyjnych muzeum,
– na profilu muzeum na portalu społecznościowym Facebook

Laureaci zostaną wyłonieni 6.3.2017 roku.

Autorzy trzech nagrodzonych prac uzyskają darmowy wstęp na warsztaty Zabawy z książką oraz otrzymają publikacje: Młody Frank architekt (I miejsce) i zestawy zeszytów edukacyjnych MOCAK-u (I, II i III miejsce), a także drobne upominki.

Wyniki konkursu Moje miasto

Z przyjemnością informujemy, że zwyciężczynią konkursu artystycznego Moje miasto została Alicja Lewandowska. Drugie miejsce ex aequo zajęły Adrianna Kuśnierz i Marianna Chojnacka.

W konkursie – zorganizowanym przez MOCAK wraz z wydawnictwem Kocur Bury w ramach cyklu warsztatów Zabawy z książką – wzięły udział dzieci w wieku od 8 do 10 lat.

Uczestnicy mieli za zadanie wykonać dokumentację fotograficzną makiety miasta zbudowanego przy użyciu przedmiotów znalezionych w swoim pokoju, na podwórku lub w innym ważnym miejscu.

Autorki nagrodzonych prac otrzymują darmowy wstęp na warsztaty Zabawy z książką dn. 12.3.2017 oraz publikacje: Młody Frank, Architekt (I miejsce) i zestawy zeszytów edukacyjnych MOCAK-u, a także torby wydawnictwa Kocur Bury, makietę do samodzielnego złożenia, zawierającą budynki i samochody charakterystyczne dla Nowego Jorku oraz drobne upominki.

Zwyciężczyniom gratulujemy i zapraszamy wszystkich do obejrzenia galerii pokonkursowej!