OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

//Obiektyw na siebie// – warsztaty fotograficzne towarzyszące wystawie //Artysta jest obecny//

Przejdź do wystawy

Obiektyw na siebie – warsztaty fotograficzne towarzyszące wystawie Artysta jest obecny

11.12.2021 godz. 12

Opublikowano: 24.11.2021

W sobotę 11 grudnia o godzinie 12 zapraszamy młodzież i osoby dorosłe na warsztaty poświęcone eksploracji fotograficznych technik autoportretu. Pierwszą częścią spotkania będzie oprowadzanie po wystawie Artysta jest obecny, podczas którego zastanowimy się, w jaki sposób artysta opowiada o sobie poprzez autoportret. Następnie, w przygotowanym prostym studiu fotograficznym, użyjemy kilku technik, takich jak malowanie światłem, zwielokrotniona ekspozycja czy wydłużony czas naświetlania, w celu dodania ekspresji, emocji i symboliki naszym autoportretom.

Warsztaty poprowadzą:

Anna Zatonow – fotografka i portrecistka. Absolwentka studiów fotograficznych w Edinburgh College i na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Castilla-La Mancha w Hiszpanii. Specjalistka w zakresie fotografii tradycyjnej, entuzjastka ciemni fotograficznej i procesów alternatywnych. Edukatorka doświadczona w planowaniu i prowadzeniu warsztatów oraz wydarzeń fotograficznych, takich jak konkursy, wystawy i wernisaże.

Joanna Rosner – edukatorka, fotograficzka i malarka. Absolwentka antropologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Związana z edukacją niezależną i Stowarzyszeniem Obywatel Mama. Prywatnie angażuje się w działania na pograniczu sztuk, rzemiosła i edukacji. Entuzjastka fotografii analogowej i eksperymentów fotograficznych.

Zajęcia odbędą się w sali audiowizualnej z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego. Uczestników prosimy o zebranie się o godzinie 12 przy recepcji MOCAK-u. Opłata za udział wynosi 10 zł od osoby. Bilet umożliwia zwiedzenie Muzeum w dniu wydarzenia. Liczba miejsc ograniczona. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia pod adresem edukacja@mocak.pl.