OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

Oprowadzanie w języku polskim z audiodeskrypcją po wystawie //„Uczyń to realnym. Czyli podobnym do czego?”. Współczesna sztuka litewska//

Przejdź do wystawy

Oprowadzanie w języku polskim z audiodeskrypcją po wystawie „Uczyń to realnym. Czyli podobnym do czego?”. Współczesna sztuka litewska

02.12.2023 godz. 15

Opublikowano: 21.11.2023

W sobotę, 2 grudnia, o godzinie 15 zapraszamy na oprowadzanie w języku polskim z audiodeskrypcją po wystawie „Uczyń to realnym. Czyli podobnym do czego?”. Współczesna sztuka litewska. Będzie ono dostosowane do potrzeb osób niewidomych i słabowidzących. Spotkanie potrwa około półtorej godziny.

Wystawa prezentuje najważniejsze tendencje oraz postaci współczesnej sztuki litewskiej. Jej motywem przewodnim jest paradoks w sztuce. Została zorganizowana we współpracy z Litewskim Narodowym Muzeum Sztuki w Wilnie i opiera się na zbiorach tej instytucji oraz kolekcjach prywatnych.

Po ekspozycjach oprowadzi Anna Skoczeń – edukatorka MOCAK-u. Oprowadzaniu będzie towarzyszyła audiodeskrypcja Reginy Mynarskiej.

Oprowadzanie w cenie biletu wstępu. Liczba miejsc ograniczona. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia pod adresem edukacja@mocak.pl. Uczestnicy proszeni są o pojawienie się w holu przy recepcji w głównym budynku MOCAK-u pięć minut przed oprowadzaniem.

Potrzebę zapewnienia asysty w drodze i podczas wydarzeń z audiodeskrypcją prosimy zgłaszać nie później niż na trzy dni przed datą oprowadzań pod adresem edukacja@mocak.pl lub telefonicznie: 12 263 40 35 (poniedziałek – piątek, godz. 9–16).