OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

//Powtórka z historii sztuki. Pióra w dłoń!//

Powtórka z historii sztuki. Pióra w dłoń!

25.03.2023 godz. 16–18.15

Opublikowano: 07.02.2023

W sobotę, 25 marca, o godzinie 16 zapraszamy na spotkanie online z cyklu Powtórka z historii sztuki >> pod tytułem Pióra w dłoń!

Na spotkaniu zapoznamy się z typami wypracowań maturalnych, a także poddamy analizie sposób ich oceny oraz zawarte w informatorze maturalnym przykładowe prace. Posłuży nam to do sprecyzowania najważniejszych celów, które powinny przyświecać osobie piszącej tekst na maturze z historii sztuki. W części praktycznej zajęć wspólnie zastanowimy się nad przykładowymi tematami wypracowań.

Spotkania odbywają się w kameralnych grupach. Prowadzone będą na platformie Zoom. Opłata za udział wynosi 20 zł. Bilety do kupienia wkrótce w sklepie internetowym MOCAK Boookstore.

Po zakupie biletu zostaną do Państwa przesłane szczegółowe wskazówki dotyczące udziału w spotkaniu. Jeśli w ciągu 24 godzin nie otrzymają Państwo e-maila zwrotnego, bardzo prosimy o sprawdzenie folderu spam oraz kontakt z Działem Wiedzy o Sztuce w MOCAK-u pod adresem edukacja@mocak.pl lub pod numerem telefonu 12 263 40 35 (poniedziałek – piątek, godz. 9–16).

Prowadzenie:

Przemysław Ciępka – przewodnik i edukator w MOCAK-u, laureat olimpiady z historii sztuki oraz absolwent historii sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od ośmiu lat jako korepetytor z dużymi sukcesami przygotowuje licealistów i licealistki do matury z historii sztuki. Miłośnik współczesnej architektury oraz wszelkich zagadnień z zakresu kultury wizualnej.