OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Languages

Minioprowadzanie: //Dwie strony ludzkiej egzystencji. Śmierć i życie//

Minioprowadzanie: Dwie strony ludzkiej egzystencji. Śmierć i życie

24.03.2021 godz. 12

Opublikowano: 12.02.2021

W środę 24 marca o godzinie 12 zapraszamy na minioprowadzanie z przewodnikiem pod tytułem Dwie strony ludzkiej egzystencji. Śmierć i życie. Do spotkania można dołączyć na ekspozycji lub poprzez transmisję na żywo na Facebooku MOCAK-u.

Oprowadzanie będzie dotyczyło dwóch stron ludzkiej egzystencji: życia i śmierci. Porozmawiamy o nich przez wzgląd na dzieła trójki artystów: Tomohira Higashikagego, Rezy Aramesha i Hansa Op de Beecha, pochodzących z różnych kręgów kulturowych: z Japonii, Iranu i Belgii. Zostaną przybliżone ich biografie, tła kulturowe, poszukamy także połączeń pomiędzy dziełami.

Prowadzenie: Justyna Mędrala – artystka i edukatorka. Pracuje w Dziale Wiedzy o Sztuce w MOCAK-u.

Spotkania odbywają się w kameralnych grupach (do czterech osób). Udział w cenie biletu bez konieczności rezerwacji. Prosimy o zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa sanitarnego panującymi w MOCAK-u. Oprowadzania zaczynają się przy recepcji w głównym budynku Muzeum. Harmonogram wszystkich spotkań >>

W czwartki o godzinie 12 minioprowadzania odbywają się w językach obcych: angielskim, ukraińskim i rosyjskim.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Dziale Wiedzy o Sztuce pod adresem e-mail edukacja@mocak.pl lub pod numerem telefonu + 48 12 263 40 35 (wtorek – sobota, godz. 9–17).