OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

//Powtórka z historii sztuki. Zagadnienia formy – malarstwo i rzeźba//

Powtórka z historii sztuki. Zagadnienia formy – malarstwo i rzeźba

25.02.2023 godz. 16–18.15

Opublikowano: 07.02.2023

W sobotę, 25 lutego, o godzinie 16 zapraszamy na spotkanie online z cyklu Powtórka z historii sztuki >> pod tytułem Zagadnienia formy – malarstwo i rzeźba.

Spotkanie skoncentruje się na własnościach formalnych dzieł sztuki. W trakcie zajęć dowiemy się, w jaki sposób opisywać malarstwo, rzeźbę oraz dzieła korzystające z nowych środków wyrazu charakterystycznych dla sztuki XX i XXI wieku. Uczestniczki i uczestnicy zajęć poznają najważniejsze zagadnienia dotyczące technik artystycznych, kompozycji, charakterystyki chromatycznej czy sposobów oddawania głębi.

Spotkania odbywają się w kameralnych grupach. Prowadzone będą na platformie Zoom. Opłata za udział wynosi 20 zł. BILETY do kupienia w sklepie internetowym MOCAK Boookstore pod tym linkiem >>

Po zakupie biletu zostaną do Państwa przesłane szczegółowe wskazówki dotyczące udziału w spotkaniu. Jeśli w ciągu 24 godzin nie otrzymają Państwo e-maila zwrotnego, bardzo prosimy o sprawdzenie folderu spam oraz kontakt z Działem Wiedzy o Sztuce w MOCAK-u pod adresem edukacja@mocak.pl lub pod numerem telefonu 12 263 40 35 (poniedziałek – piątek, godz. 9–16).

Prowadzenie:

Przemysław Ciępka – przewodnik i edukator w MOCAK-u, laureat olimpiady z historii sztuki oraz absolwent historii sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od ośmiu lat jako korepetytor z dużymi sukcesami przygotowuje licealistów i licealistki do matury z historii sztuki. Miłośnik współczesnej architektury oraz wszelkich zagadnień z zakresu kultury wizualnej.