Mocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Languages

Archiwum

Wtorki z Kolekcją

Wtorki z Kolekcją to całoroczny projekt, w ramach którego w każdy wtorek – dzień darmowego wstępu do Muzeum – w sali audiowizualnej będzie można zobaczyć wybrane prace wideo z Kolekcji MOCAK-u.

więcej ›

Spotkania w pracowniach artystów z Krakowa

W sobotę, 13 stycznia o godzinie 15, zapraszamy na oprowadzanie po pracowni Beaty Stankiewicz, której obrazy można zobaczyć na wystawie Artyści z Krakowa. Generacja 1970–1979.

więcej ›

Aktywne czytanie. Mój cień

W sobotę 20 stycznia o godzinie 12 zapraszamy dzieci w wieku 5–10 lat wraz z opiekunami na aktywne czytanie książki Mój cień autorstwa Melanie Rutten.

więcej ›

Godziny otwarcia MOCAK-u w okresie świąteczno-noworocznym

Uprzejmie informujemy, że 24 i 25 grudnia oraz 1 stycznia muzeum będzie nieczynne. 26 grudnia zapraszamy zwiedzających w godzinach 11–18, 31 grudnia w godzinach 11–17.

więcej ›

Konsylium profesorskie dotyczące fotografii z archiwum Romana Ingardena

11 grudnia 2017 roku odbyło się zamknięte konsylium profesorskie dotyczące fotografii z archiwum Romana Ingardena, których merytorycznym opracowaniem zajmuje się MOCAK.

więcej ›

Spotkania w pracowniach artystów z Krakowa

W sobotę 16 grudnia o godzinie 15 zapraszamy na oprowadzanie po pracowni Rafała Borcza, którego prace można zobaczyć na wystawie Artyści z Krakowa. Generacja 1970–1979.

więcej ›

Premiera książki Delfin w malinach. Snobizmy i obyczaje ostatniej dekady

MOCAK, Wydawnictwo Czarne oraz „Dwutygodnik” zapraszają 12 grudnia o godzinie 18 na krakowską premierę książki Delfin w malinach. Snobizmy i obyczaje ostatniej dekady pod redakcją zespołu „Dwutygodnika” i Łukasza Najdera. W rozmowie wezmą udział Łukasz Najder i Olga Drenda. Prowadzenie: Maciej Jakubowiak.

więcej ›

Krzysztof M. Bednarski laureatem Franco Cuomo International Award

Krzysztof M. Bednarski, którego prace znajdują się w Kolekcji MOCAK-u, został uhonorowany nagrodą specjalną w prestiżowym konkursie Franco Cuomo International Award.

więcej ›

Nonsensowne technologie – wydarzenie towarzyszące

W spotkaniu wezmą udział Przemysław Jasielski oraz Michał Gulik, a gośćmi specjalnymi będą członkowie krakowskiej społeczności startupowej #OMGKRK. Zapraszamy w czwartek 7 grudnia o godzinie 18.

więcej ›

Tydzień Seniora

Jak co roku MOCAK organizuje warsztaty i oprowadzania dla seniorów.

więcej ›