Mocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Languages

Archiwum

Akcja „Niezła sztuka!” w MOCAK-u

MOCAK bierze udział w akcji rabatowej – od 12 października 2017 roku do 30 kwietnia 2018 roku po okazaniu kuponu z listopadowego numeru miesięcznika „Zwierciadło” lub „Sens” wstęp do Muzeum za 1 zł.

więcej ›

Sierpniowe nowości w Bibliotece MOCAK-u 2017

Zachęcamy do zapoznania się z nowymi pozycjami dostępnymi w Bibliotece.

więcej ›

Nowa odsłona Kolekcji MOCAK-u

Nowa wystawa Kolekcji MOCAK-u składa się z dwóch odrębnych i bardzo odmiennych części.

więcej ›

Lipcowe nowości w Bibliotece MOCAK-u 2017

Zachęcamy do zapoznania się z nowymi pozycjami dostępnymi w Bibliotece.

więcej ›

Rozwiń wątek – konkurs dla dzieci

Zapraszamy dzieci w wieku 6–10 lat do udziału w konkursie organizowanym przez Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK i Wydawnictwo Zakamarki.

więcej ›

„MOCAK Forum” nr 13 Pamięć Zagłady

Nakładem MOCAK-u ukazał się kolejny numer czasopisma „MOCAK Forum”. Trzynaste wydanie zatytułowane Pamięć Zagłady jest kontynuacją dotychczasowych działań Muzeum związanych z przepracowywaniem historii oraz pamięci o Zagładzie.

więcej ›

Sztuka pod ręką – cykl warsztatów dla osób z dysfunkcją wzroku

Zapraszamy osoby z dysfunkcją wzroku do udziału w bezpłatnych warsztatach z cyklu Sztuka pod ręką. Każde spotkanie będzie okazją do zapoznania się z wybranym dziełem z Kolekcji MOCAK-u.

więcej ›

Akcja Ośmiorniczki dla wcześniaków

Zachęcamy do włączenia się w akcję robienia na szydełku ośmiornic przytulanek dla dzieci leżących w inkubatorach. W Bibliotece MOCAK-u będziemy wspólnie uczyć się dziergania ośmiorniczek, które przekażemy później do krakowskich szpitali.

więcej ›

Audycje o sztuce

MOCAK zaprasza na wakacyjne spotkania na wystawie Sztuka w sztuce. Codziennie od wtorku do piątku o godz. 12 zwiedzający Muzeum będą mieli okazję posłuchać komentarza i interpretacji przedstawionych przez jednego z pracowników merytorycznych MOCAK-u.

więcej ›

Na fali – wakacyjna lekcja muzealna

Zapraszamy grupy zorganizowane do korzystania z propozycji nowej lekcji muzealnej dla dzieci i młodzieży w wieku 6–14 lat.

więcej ›