Mocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Languages

Archiwum

Aktywne czytanie. Śnieżek i Węgielek. Podróż do gwiazd

Zapraszamy dzieci w wieku 4–8 lat wraz z opiekunami na aktywne czytanie książki Śnieżek i węgielek. Podróż do gwiazd autorstwa Przemysława Wechterowicza z ilustracjami Aleksandry Woldańskiej-Płocińskiej.

więcej ›

Staż w Dziale Zbiorów: Archiwum MOCAK-u

Praktyki obejmują prace związane z realizacją przez Muzeum projektów digitalizacyjnych oraz opracowania Archiwów Galerii Krzysztofory i Grupy Krakowskiej, a także współpracę z innymi działami Muzeum.

więcej ›

Kwietniowe nowości w Bibliotece MOCAK-u 2018

Zachęcamy do zapoznania się z nowymi pozycjami dostępnymi w Bibliotece.

więcej ›

Kichka: Life Is a Cartoon na Krakowskim Festiwalu Filmowym

Podczas tegorocznego 58. Krakowskiego Festiwalu Filmowego odbędzie się polska premiera filmu dokumentalnego Kichka: Life Is a Cartoon, zostanie zaprezentowana w ramach sekcji pozakonkursowej Polska panorama.

więcej ›

Oprowadzanie po Kolekcji MOCAK-u

W kwietniu projekt Wtorki z Kolekcją zostanie uzupełniony o darmowe oprowadzanie o godzinie 12.00.

więcej ›

Porozmawiajmy o Bibliotece. Obserwatorium kultury

6 marca 2018 roku mgr Karolina Piaśnik-Krakowska ze studentami zarządzania informacją (Instytut Bibliotekoznawstwa i Informacji Naukowej UJ) odwiedziła Bibliotekę MOCAK-u w ramach przedmiotu Obserwatorium kultury.

więcej ›

Oprowadzania po Bibliotece Mieczysława Porębskiego w języku angielskim

Codziennie od wtorku do soboty o godzinie 15 zapraszamy na oprowadzania w języku angielskim po Bibliotece Mieczysława Porębskiego.

więcej ›

Warsztaty dla osób niesłyszących

Zachęcamy młodzież do udziału w warsztatach wokół wybranych dzieł z Kolekcji MOCAK-u, prowadzonych w polskim języku migowym przez osobę niesłyszącą. Spotkania odbywają się w ramach projektu Encyklopedia Sztuki w Polskim Języku Migowym, którego MOCAK jest partnerem.

więcej ›

Dotacja w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego

Dzięki dofinansowaniu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK latach 2016–2017 realizuje projekt: Wzmocnienie oferty Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK poprzez zakup nowoczesnego sprzętu multimedialnego.

więcej ›

Akcja „Niezła sztuka!” w MOCAK-u

MOCAK bierze udział w akcji rabatowej – od 12 października 2017 roku do 30 kwietnia 2018 roku po okazaniu kuponu z listopadowego numeru miesięcznika „Zwierciadło” lub „Sens” wstęp do Muzeum za 1 zł.

więcej ›