OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

Archiwum

Archiwum

Paweł Susid

Czwartki z artystami z Kolekcji MOCAK-u. Paweł Susid

W listopadzie i grudniu pokazujemy wywiad z Pawłem Susidem. Artysta opowiada o swojej filozofii sztuki. Projekcja wywiadu jest uzupełnieniem ekspozycji prac malarza, która obecnie stanowi część wystaw Kolekcji MOCAK-u i Polityka w sztuce.

więcej ›
logotyp

Praca. Dział Księgowości

MOCAK ogłasza nabór na stanowisko specjalistki / specjalisty ds. rachunkowości, księgowej / księgowego w Dziale Księgowości.

więcej ›
/aplikacja-tlumacz-online-pjm-polskiego-jezyka-migowego - 32651

Aplikacja tłumacz online PJM (polskiego języka migowego)

Na naszej stronie internetowej dostępna jest usługa tłumaczenia online z języka polskiego na PJM, dostosowana do potrzeb osób g/Głuchych i słabosłyszących.

więcej ›
/praca-osoba-sprzatajaca-2022 - 36477

Praca. Osoba sprzątająca

MOCAK ogłasza nabór na stanowisko osoby sprzątającej.

więcej ›
Konferencja //Hello Oknoplast 2022// w MOCAK-u, fot. R.Sosin

OKNOPLAST mecenasem MOCAK-u

Grupa OKNOPLAST została mecenasem MOCAK-u i będzie wspierać nasze działania kulturalne i edukacyjne. 10 października w Muzeum odbyła się międzynarodowa konferencja Hello Oknoplast 2022, inaugurującą tę współpracę.

więcej ›
Wystawa Janiny Turek //Życie zapisane w 745 zeszytach//, fot. R. Sosin

Spotkanie na wystawie Janiny Turek Życie zapisane w 745 zeszytach w języku angielskim

W czwartek, 15 grudnia, o godz. 17 zapraszamy na oprowadzanie w języku angielskim. We wprowadzeniu do wystawy przybliżymy zwiedzającym postać Janiny Turek oraz muzealne sposoby pracy z tak nieoczywistą twórczością.

więcej ›
/mocak-najlepsza-unijna-inwestycja-w-malopolsce - 34680

MOCAK najlepszą unijną inwestycją w Małopolsce

MOCAK wygrał plebiscyt „Gazety Wyborczej” „Szukamy złotych gwiazd” na najlepszą małopolską inwestycję zrealizowaną przy udziale środków unijnych.

więcej ›
porozmawiajmyo

Porozmawiajmy o Muzeum! Wizyty studyjne w MOCAK-u

Zapraszamy wszystkich przedstawicieli środowiska edukacyjnego, także osoby korzystające ze zdalnego nauczania internetowego, do współpracy z MOCAK-iem i zorganizowania tematycznego spotkania dla grupy z zespołem Muzeum.

więcej ›
/sztuka-na-wyciagniecie-reki - 32468

Sztuka na wyciągnięcie ręki

Sztuka na wyciągnięcie ręki to nowy projekt stworzony z myślą o odbiorcach niewidomych i słabowidzących. Cykl składa się z audiodeskrypcji przedstawiających prace z Kolekcji MOCAK-u.

więcej ›
/mocak-dla-ukrainy - 34526

MOCAK dla Ukrainy

Oferujemy bezpłatny wstęp do MOCAK-u dla uchodźców z Ukrainy. Przy recepcji znajdziecie puszkę Polskiej Akcji Humanitarnej. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zbiórkę „SOS Ukraina”. W MOCAK Bookstore dostępne są przypinki w ukraińskich barwach narodowych. Dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na działania edukacyjne w Muzeum dla rodzin uchodźczych z Ukrainy.

więcej ›