OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Languages

Archiwum

Archiwum

/minioprowadzanie-radosc-rysowania - 32499

Minioprowadzanie: Radość rysowania

W środę 28 kwietnia o godzinie 12 zapraszamy na minioprowadzanie z przewodnikiem. Do spotkania można dołączyć na ekspozycji lub poprzez transmisję na żywo na Facebooku MOCAK-u.

więcej ›
Marian Eile, 1983, fot. Wojciech Plewiński, courtesy W. Plewiński

Minioprowadzanie: „Przekrój”. W kręgu Mariana Eilego

W środę 14 kwietnia o godzinie 12 zapraszamy na minioprowadzanie z przewodnikiem. Do spotkania można dołączyć poprzez transmisję na żywo na Facebooku MOCAK-u.

więcej ›
/sztuka-na-wyciagniecie-reki - 32468

Sztuka na wyciągnięcie ręki

Sztuka na wyciągnięcie ręki to nowy projekt stworzony z myślą o odbiorcach niewidomych i słabowidzących. Cykl składa się z audiodeskrypcji przedstawiających prace z Kolekcji MOCAK-u.

więcej ›
/sztuka-dostepna-w-mocak-u - 32399

Sztuka dostępna w MOCAK-u

Zapraszamy do Muzeum na otwarte spotkania o dostępności, podczas których będzie można zapoznać się z tyflografikami i opracowaniami dotykowymi dzieł z naszej Kolekcji. W przestrzeni ekspozycyjnej zostanie utworzone stanowisko, gdzie odbiorcy będą mogli odsłuchać audiodeskrypcje, a także porozmawiać ze specjalistkami z dziedziny dostępności.

więcej ›
/wirtualne-oprowadzanie-po-bibliotece-mieczyslawa-porebskiego-mocakonline - 32372

Wirtualne oprowadzanie po Bibliotece Mieczysława Porębskiego | #MOCAKonline

W środę 17 marca o godzinie 19 zapraszamy na oprowadzenie online po Bibliotece Mieczysława Porębskiego, które poprowadzi Magdalena Mazik.

więcej ›
/studio-mocak-marcin-berdyszak-kola-obledu - 32338

Studio MOCAK. Marcin Berdyszak. Koła obłędu

MOCAK zaprasza na rozmowę z Marcinem Berdyszakiem poświęconą wystawie Koła obłędu. Artysta przybliży najważniejsze aspekty swoich prac, zastanowi się także nad rolą mitów i stereotypów w swojej twórczości.

więcej ›
/nowa-ksiegarnia-mocak-bookstore-bunkier - 32163

Nowa księgarnia MOCAK-bookstore-BUNKIER

Na literackiej mapie Krakowa pojawiło się nowe miejsce dla wielbicieli sztuki i książek. Przy Rynku Głównym 20 została otwarta księgarnia MOCAK-bookstore-BUNKIER będącą efektem współpracy Galerii Sztuki Współczesnej Bunkier Sztuki i MOCAK-u.

więcej ›
Fot. Dział Promocji, MOCAK

Powtórka z historii sztuki. Zajęcia dla maturzystów | #MOCAKonline!

MOCAK przygotował cykl ośmiu spotkań online, podczas których pomożemy uporządkować wiedzę, poznać sztukę najnowszą, powtórzyć najważniejsze informacje oraz nauczyć się skutecznie rozwiązywać zadania na egzaminie dojrzałości z historii sztuki.

więcej ›
Widoczny fragment pracy Marka Chlandy, //Uzdrowisko//, 2011/2012, instalacja, wymiary zmienne, courtesy M. Chlanda, fot. Dział Promocji, MOCAK

Minioprowadzania w języku rosyjskim. W Muzeum i online! | Мини-экскурсии на русском языке. В музее и онлайн!

Zapraszamy na nową serię wydarzeń – comiesięczne minioprowadzania w języku rosyjskim. Do tych krótkich spotkań dotyczących wybranych dzieł sztuki można dołączyć na ekspozycji lub obejrzeć transmisję na żywo na Facebook-u MOCAK-u.

więcej ›
Grzegorz Sztwiertnia, //Łańcut IA//, z cyklu //Polskie miasteczka II//, 2017, olej / płótno, 170 × 170 cm, courtesy G. Sztwiertnia, fot. Dział Promocji, MOCAK

Minioprowadzania w języku ukraińskim. W Muzeum i online! | Міні-екскурсії українською мовою. Наживо та онлайн!

Zapraszamy na nową serię wydarzeń – comiesięczne minioprowadzania w języku ukraińskim. Do tych krótkich spotkań dotyczących wybranych dzieł sztuki można dołączyć na ekspozycji lub obejrzeć transmisję na żywo na Facebook-u MOCAK-u.

więcej ›