Mocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Languages

Aktualności

Wybierz rok:
2017 2016 2015 2014 2013

Taki pomysł!

Czekamy na Wasze pomysły dotyczące tematów, z którymi chcielibyście się zapoznać podczas warsztatów organizowanych w Muzeum.

więcej ›

Studencki Tydzień Sztuki UJ

Wraz z Samorządem Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego zachęcamy studentów do udziału w warsztatach, oprowadzaniu i zwiedzania Muzeum. Wstęp 1 zł.

więcej ›

Ćwiczenia z rysunku

W sobotę 25 marca o godzinie 12 zapraszamy młodzież i dorosłych do udziału w warsztatach towarzyszących wystawie Jarosława Kozłowskiego Doznania rzeczywistości i praktyki konceptualne 1965–1980.

więcej ›

Zróbmy scenę – warsztaty dla rodzin z dziećmi

W niedzielę 2 kwietnia o godzinie 12 zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na rodzinne warsztaty dotyczące scenografii.

więcej ›

Moje miasto – konkurs artystyczny dla dzieci

Zapraszamy do obejrzenia galerii pokonkursowej!

więcej ›

Twórcza Kolekcja – nowe zeszyty edukacyjne do pobrania

Zapraszamy do kreatywnego poznawania Kolekcji MOCAK-u i twórczości artystów, których prace znajdują się w zbiorach muzeum. Materiały dostępne są do pobrania na stronie internetowej muzeum.

więcej ›

Lekcja muzealna Laboratorium Książki

Zapraszamy grupy zorganizowane do korzystania z propozycji nowej lekcji muzealnej. Tematem przewodnim zajęć są książki artystyczne jako obiekty łączące świat literacki ze sztuką.

więcej ›

Zeszyty edukacyjne z cyklu Twórcza Kolekcja

Zapraszamy do korzystania z zeszytów z cyklu Twórcza Kolekcja, naszej najnowszej publikacji edukacyjnej adresowanej do dzieci i młodzieży gimnazjalnej. Można je otrzymać bezpłatnie w MOCAK-u oraz pobrać ze strony internetowej Muzeum.

więcej ›

Zabawy z książką – warsztaty dla dzieci

MOCAK i wydawnictwo Kocur Bury zapraszają dzieci w niedzielę 12 marca o godz. 12 na warsztaty z książką Franka Vivy Młody Frank, Architekt.

więcej ›

Czas na sztukę – warsztaty dla seniorów

W sobotę 25 lutego o godzinie 12 zapraszamy seniorów na spotkanie wokół wystawy Daniela Spoerriego Sztuka wyjęta z codzienności.

więcej ›