Mocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Languages

Aktualności

Wybierz rok:
2017 2016 2015 2014 2013

Strefa Funduszy Europejskich

24 września 2017 roku w ramach Strefy Funduszy Europejskich w Chrzanowie Dział Edukacji MOCAK-u przygotował twórczą przestrzeń.

więcej ›

Kultura 60+ w MOCAK-u

W ramach akcji 60+ Kultura MOCAK zaprasza seniorów do skorzystania ze specjalnej oferty. W weekend 23 i 24 września osoby powyżej 60. roku życia będą mogły nabyć bilet za 1 zł, który upoważnia do zwiedzania wszystkich prezentowanych wystaw oraz udziału w warsztatach międzypokoleniowych.

więcej ›

Sztuka pod ręką. Warsztaty z Wilhelmem Sasnalem

28 września o godzinie 17 zapraszamy młodzież i dorosłych, a w szczególności osoby z dysfunkcją wzroku, do udziału w spotkaniu wokół pracy Wilhelma Sasnala.
Profesjonalne tyflografiki opatrzone audiodeskrypcją oraz warsztaty malarskie pod okiem artysty będą okazją do głębszego zrozumienia jego twórczości.

więcej ›

Staż: Dział Edukacji

Dział Edukacji MOCAK-u poszukuje stażystów na dwumiesięczne bezpłatne praktyki w wymiarze około 12 godzin tygodniowo.

więcej ›

Zabawy z książką – warsztaty dla dzieci: Wielka historia małej kreski

MOCAK i Wydawnictwo Zakamarki 10 września zapraszają dzieci na warsztaty inspirowane książką Serge’a Blocha Wielka historia małej kreski.

więcej ›

Rozwiń wątek – konkurs dla dzieci

Zapraszamy dzieci w wieku 6–10 lat do udziału w konkursie organizowanym przez Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK i Wydawnictwo Zakamarki.

więcej ›

Sztuka pod ręką – cykl warsztatów dla osób z dysfunkcją wzroku

Zapraszamy osoby z dysfunkcją wzroku do udziału w bezpłatnych warsztatach z cyklu Sztuka pod ręką. Każde spotkanie będzie okazją do zapoznania się z wybranym dziełem z Kolekcji MOCAK-u.

więcej ›

Na fali – wakacyjna lekcja muzealna

Zapraszamy grupy zorganizowane do korzystania z propozycji nowej lekcji muzealnej dla dzieci i młodzieży w wieku 6–14 lat.

więcej ›

Lato w MOCAK-u 2017

W lipcu i sierpniu 2017 roku Muzeum organizuje cykl zajęć adresowanych do dzieci, młodzieży oraz dorosłych spędzających wakacje w mieście. Zapraszamy!

więcej ›

Podobieństwa i różnice – sezonowa lekcja muzealna

Zachęcamy grupy zorganizowane do udziału w sezonowej lekcji muzealnej inspirowanej wystawą Sztuka w sztuce.

więcej ›