OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

Aktualności

Aktualności

/ferie-z-mocak-iem - 38572

Ferie z MOCAK-iem

Na tegoroczne ferie zimowe województwa małopolskiego przygotowaliśmy specjalną ofertę dla grup zorganizowanych oraz gości indywidualnych. Planujemy otwarte warsztaty, spotkania wokół obecnie prezentowanych wystaw oraz zimowe spacery. Oferta kierowana jest do dzieci, młodzieży, dorosłych i całych rodzin.

więcej ›
Fot. Dział Promocji, MOCAK

Powtórka z historii sztuki. Zajęcia dla maturzystów | #MOCAKonline

Rusza tegoroczna odsłona cyklu Powtórka z historii sztuki! Po raz kolejny MOCAK zaprasza na zajęcia, podczas których będzie można uporządkować wiedzę oraz zdobyć wiele praktycznych informacji dotyczących egzaminu maturalnego z historii sztuki.

więcej ›
Fot. Dział Promocji, MOCAK

Otwarte oprowadzanie po wystawie „Uczyń to realnym. Czyli podobnym do czego?” Współczesna sztuka litewska z udziałem artystki Akvilė Anglickaitė

sobotę, 2 marca, o godz. 11 zapraszamy na oprowadzanie w języku angielskim po wystawie „Uczyń to realnym. Czyli podobnym do czego?” Współczesna sztuka litewska. W zwiedzaniu weźmie udział Akvilė Anglickaitė, której pracę Ocean można oglądać na wystawie.

więcej ›
Fot. Dział Promocji, MOCAK

Do zobaczenia! Oprowadzania na zakończenie wystaw Krystian Lupa Wyspa oraz Talent fotograficzny Agnieszki Osieckiej

W niedzielę, 3 marca, o godz. 16 zapraszamy na zwiedzanie kończących się w tym dniu wystaw Krystian Lupa Wyspa oraz Talent fotograficzny Agnieszki Osieckiej.

więcej ›
fot. Dział Wiedzy o Sztuce, MOCAK

Warsztaty dla najmłodszych Do dzieła! | zima – wiosna 2024

Zapraszamy dzieci do lat trzech do poznawania świata wszystkimi zmysłami! Punktem wyjścia do sensoplastycznych, wielkoformatowych działań za każdym razem jest inne dzieło z Kolekcji MOCAK-u.

więcej ›
fot. Dział Wiedzy o Sztuce, MOCAK

Aktywne czytanie | zima – wiosna 2024

Zapraszamy dzieci do szóstego roku życia wraz z opiekunami na warsztaty Aktywne czytanie. Na warsztatach wspólną lekturę uzupełniają zabawy angażujące różne zmysły początkujących czytelników.

więcej ›
Fot. Dział Wiedzy o Sztuce, MOCAK

Aktywne śpiewanie | zima – wiosna 2024

Znów zabrzmi muzyka w murach MOCAK-u! Zapraszamy na warsztaty muzyczne dla dzieci w wieku przedszkolnym.

więcej ›
fot. Katarzyna Homoncik, Dział Wiedzy o Sztuce, MOCAK

Dla ucha malucha. Zajęcia umuzykalniające dla dzieci do trzeciego roku życia | zima – wiosna 2024

Warsztaty muzyczne dla dzieci w MOCAK-u "Dla ucha malucha" rozwijają dziecięcą wrażliwość i rozszerzają horyzonty muzyczne.

więcej ›
Materiały Spółdzielni Muzycznej, fot. Klaudyna Schubert

Otwórz uszy! Otwórz oczy!

Otwórz uszy! Otwórz oczy! – wspólny projekt MOCAK-u i Spółdzielni Muzycznej, zainspirowany artystami należącymi do II Grupy Krakowskiej. Każde zajęcia stanowią zachętę do twórczego i aktywnego poznawania współczesnej sztuki i muzyki.

więcej ›
Fot. Paulina Ornatowska

Aktywne śpiewanie

W sobotę, 29 lipca, zapraszamy na warsztaty muzyczne dla dzieci w wieku przedszkolnym z opiekunami. Będziemy wspólnie uczyć się piosenek, tańczyć i poznawać nowe instrumenty.

więcej ›