OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Languages

Aktualności

Aktualności

Zespół Działu Wiedzy o Sztuce, fot. Dział Promocji, MOCAK

Halo, MOCAK!

W każdy piątek między godziną 15 a 16 porozmawiamy o tym, co się dzieje w Muzeum, odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące MOCAK-u oraz dostępności naszej instytucji dla osób ze szczególnymi potrzebami. Do usłyszenia!

więcej ›
Wystawa //Artyści z Krakowa. Generacja 1950–1969//, widoczne prace Roberta Bubla, fot. Dział Promocji, MOCAK

Minioprowadzania. W Muzeum i online!

W lutym i marcu w każdą środę o godzinie 12 zapraszamy na minioprowadzania w języku polskim. Do spotkań można dołączyć na ekspozycji lub obejrzeć transmisję na żywo na Facebook-u MOCAK-u.

więcej ›
/wirtualne-oprowadzanie-po-bibliotece-mieczyslawa-porebskiego-mocakonline - 32372

Wirtualne oprowadzanie po Bibliotece Mieczysława Porębskiego | #MOCAKonline

W środę 17 marca o godzinie 19 zapraszamy na oprowadzenie online po Bibliotece Mieczysława Porębskiego, które poprowadzi Magdalena Mazik.

więcej ›
/aktywne-czytanie-oto-jest-paryz-mocakonline - 32214

Aktywne czytanie. Oto jest Paryż | #MOCAKonline!

W sobotę 13 marca o godzinie 12 zapraszamy dzieci do siódmego roku życia wraz z opiekunami na aktywne czytanie książki Oto jest Paryż napisanej przez Miroslava Šaška. Na zajęciach spotkamy się online.

więcej ›
Fot. Dział Promocji, MOCAK

Warsztaty Eile. Za kulisami pracy redaktora | #MOCAKonline

W niedzielę 7 marca o godzinie 12 MOCAK zaprasza na warsztaty online dla młodzieży i dorosłych, podczas których wykonamy prototyp czasopisma. Uczestnicy dowiedzą się czym jest impozycja i składka. Poznają także najczęstsze typy oprawy i elementy składowe publikacji.

więcej ›
Fot. Dział Promocji, MOCAK

Powtórka z historii sztuki. Zajęcia dla maturzystów | #MOCAKonline!

MOCAK przygotował cykl ośmiu spotkań online, podczas których pomożemy uporządkować wiedzę, poznać sztukę najnowszą, powtórzyć najważniejsze informacje oraz nauczyć się skutecznie rozwiązywać zadania na egzaminie dojrzałości z historii sztuki.

więcej ›
Widoczny fragment pracy Marka Chlandy, //Uzdrowisko//, 2011/2012, instalacja, wymiary zmienne, courtesy M. Chlanda, fot. Dział Promocji, MOCAK

Minioprowadzania w języku rosyjskim. W Muzeum i online! | Мини-экскурсии на русском языке. В музее и онлайн!

Zapraszamy na nową serię wydarzeń – comiesięczne minioprowadzania w języku rosyjskim. Do tych krótkich spotkań dotyczących wybranych dzieł sztuki można dołączyć na ekspozycji lub obejrzeć transmisję na żywo na Facebook-u MOCAK-u.

więcej ›
Grzegorz Sztwiertnia, //Łańcut IA//, z cyklu //Polskie miasteczka II//, 2017, olej / płótno, 170 × 170 cm, courtesy G. Sztwiertnia, fot. Dział Promocji, MOCAK

Minioprowadzania w języku ukraińskim. W Muzeum i online! | Міні-екскурсії українською мовою. Наживо та онлайн!

Zapraszamy na nową serię wydarzeń – comiesięczne minioprowadzania w języku ukraińskim. Do tych krótkich spotkań dotyczących wybranych dzieł sztuki można dołączyć na ekspozycji lub obejrzeć transmisję na żywo na Facebook-u MOCAK-u.

więcej ›
/minioprowadzanie-marzenie-o-wolnosci-factory-2 - 32058

Minioprowadzanie: Marzenie o wolności. Factory 2

W środę 31 marca o godzinie 12 zapraszamy na minioprowadzanie z przewodnikiem. Do spotkania można dołączyć na ekspozycji lub poprzez transmisję na żywo na Facebooku MOCAK-u.

więcej ›
/minioprowadzanie-dwie-strony-ludzkiej-egzystencji-smierc-i-zycie - 32056

Minioprowadzanie: Dwie strony ludzkiej egzystencji. Śmierć i życie

W środę 24 marca o godzinie 12 zapraszamy na minioprowadzanie z przewodnikiem. Do spotkania można dołączyć na ekspozycji lub poprzez transmisję na żywo na Facebooku MOCAK-u.

więcej ›