Mocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Languages

Aktualności

Wybierz rok:
2018 2017 2016 2015 2014 2013

Spacer po Zabłociu. Dni Krakowa w MOCAK-u

W niedzielę, 24 czerwca, o godzinie 17 zapraszamy na spacer po Zabłociu.

więcej ›

Sztuka pod ręką – cykl warsztatów dla osób z dysfunkcją wzroku

Zapraszamy osoby z dysfunkcją wzroku do udziału w bezpłatnych warsztatach z cyklu Sztuka pod ręką. Każde spotkanie będzie okazją do zapoznania się z wybranym dziełem z Kolekcji MOCAK-u.

więcej ›

Na fali – wakacyjna lekcja muzealna

Zapraszamy grupy zorganizowane do korzystania z propozycji nowej lekcji muzealnej dla dzieci i młodzieży w wieku 6–14 lat.

więcej ›

Dookoła świata. Warsztaty międzypokoleniowe

W niedzielę 1 lipca o godzinie 12 zapraszamy na międzypokoleniowe warsztaty Dookoła świata towarzyszące wystawie Ojczyzna w sztuce.

więcej ›

Lato w MOCAK-u

W czasie wakacji zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do spędzenia wolnego czasu w twórczy sposób. W lipcu i sierpniu planujemy szereg wydarzeń edukacyjno-artystycznych, które odbędą się zarówno na terenie Muzeum, jak i w przestrzeni miejskiej.

więcej ›

Konkurs W ramach sztuki

Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 10 lat do udziału w konkursie organizowanym przez Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK i wydawnictwo A-BA-BA-HA-ŁA-MA-HA.

więcej ›

Zabawy z książką ukraińską. Warsztaty dla dzieci

MOCAK i ukraińskie wydawnictwo A-BA-BA-HA-ŁA-MA-HA zapraszają dzieci w wieku od 6 do 10 lat na warsztaty inspirowane książką Iwana Małkowicza Liza i jej sny z ilustracjami Żeni Hapczynskiej. Spotkanie odbędzie się w sobotę 17 lutego w godzinach 11–12.30 w sali audiowizualnej.

więcej ›

Wzornik z Moniką Drożyńską – warsztaty artystyczne

Zapraszamy na warsztaty z cyklu Wzornik. Tym razem spotkanie poprowadzi artystka Monika Drożyńska, której prace można zobaczyć na wystawie Artyści z Krakowa. Generacja 1970–1979.

więcej ›

Idziemy do galerii – konkurs dla dzieci

Zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 12 lat do udziału w konkursie organizowanym przez Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK i Fundację Sztuki Polskiej ING. Konkurs stanowi część projektu Zabawy z książką.

więcej ›