Mocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Languages

Aktualności

Wybierz rok:
2017 2016 2015 2014 2013

Czas na sztukę – warsztaty dla seniorów

W sobotę 25 lutego o godzinie 12 zapraszamy seniorów na spotkanie wokół wystawy Daniela Spoerriego Sztuka wyjęta z codzienności.

więcej ›

Moje miasto – konkurs artystyczny dla dzieci

Zapraszamy dzieci w wieku od 8 do 10 lat do udziału w konkursie organizowanym przez MOCAK i wydawnictwo Kocur Bury.

więcej ›

Twórcza Kolekcja – nowe zeszyty edukacyjne do pobrania

Zapraszamy do kreatywnego poznawania Kolekcji MOCAK-u i twórczości artystów, których prace znajdują się w zbiorach muzeum. Materiały dostępne są do pobrania na stronie internetowej muzeum.

więcej ›

Sto lekcji o Kolekcji

Od kwietnia do grudnia 2016 roku w ramach projektu Sto lekcji o Kolekcji Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie zorganizuje sto bezpłatnych lekcji muzealnych i warsztatów poświęconych dziełom sztuki współczesnej z Kolekcji MOCAK-u.

więcej ›

Lekcja muzealna Laboratorium Książki

Zapraszamy grupy zorganizowane do korzystania z propozycji nowej lekcji muzealnej. Tematem przewodnim zajęć są książki artystyczne jako obiekty łączące świat literacki ze sztuką.

więcej ›

Zeszyty edukacyjne z cyklu Twórcza Kolekcja

Zapraszamy do korzystania z zeszytów z cyklu Twórcza Kolekcja, naszej najnowszej publikacji edukacyjnej adresowanej do dzieci i młodzieży gimnazjalnej. Można je otrzymać bezpłatnie w MOCAK-u oraz pobrać ze strony internetowej Muzeum.

więcej ›

Ferie w MOCAK-u

Dział Edukacji MOCAK-u podczas krakowskich ferii zimowych organizuje twórcze zajęcia warsztatowe dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy!

więcej ›

Znajdź różnice – warsztaty dla dzieci

W niedzielę 15 stycznia o godzinie 12 zapraszamy dzieci w wieku 6–12 lat na warsztaty plastyczne, podczas których uczestnicy poznają wybrane prace z Kolekcji MOCAK-u.

więcej ›

Przy wspólnym stole – warsztaty dla rodzin z dziećmi

W niedzielę 4 grudnia o godzinie 12 zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na otwarte warsztaty inspirowane wystawą Daniela Spoerriego.

więcej ›

To zostaje! – warsztaty dla rodzin z dziećmi

W niedzielę 4 grudnia o godzinie 12 zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na otwarte warsztaty inspirowane wystawą Daniela Spoerriego.

więcej ›