Mocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Languages

Aktualności

Wybierz rok:
2017 2016 2015 2014 2013

Wzornik od podstaw – warsztaty dla młodzieży i dorosłych

14 i 15 listopada o godzinie 16 zapraszamy młodzież i dorosłych na warsztaty z cyklu Wzornik. Tym razem tematem malarstwa zajmiemy się od strony warsztatowej czyli od przygotowania podobrazia.

więcej ›

Warsztaty dla osób niesłyszących

Zachęcamy młodzież do udziału w warsztatach wokół wybranych dzieł z Kolekcji MOCAK-u, prowadzonych w polskim języku migowym przez osobę niesłyszącą. Spotkania odbywają się w ramach projektu Encyklopedia Sztuki w Polskim Języku Migowym, którego MOCAK jest partnerem.

więcej ›

Rozwiń wątek – konkurs dla dzieci

Zapraszamy dzieci w wieku 6–10 lat do udziału w konkursie organizowanym przez Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK i Wydawnictwo Zakamarki.

więcej ›

Sztuka pod ręką – cykl warsztatów dla osób z dysfunkcją wzroku

Zapraszamy osoby z dysfunkcją wzroku do udziału w bezpłatnych warsztatach z cyklu Sztuka pod ręką. Każde spotkanie będzie okazją do zapoznania się z wybranym dziełem z Kolekcji MOCAK-u.

więcej ›

Na fali – wakacyjna lekcja muzealna

Zapraszamy grupy zorganizowane do korzystania z propozycji nowej lekcji muzealnej dla dzieci i młodzieży w wieku 6–14 lat.

więcej ›

International Art Hang-Out at MOCAK – III edycja

W niedzielę, 12 listopada o 12 zapraszamy młodzież oraz dorosłych na spotkanie prowadzone w języku angielskim, którego uczestnicy poznają wystawę Artyści z Krakowa. Generacja 1970–1979 oraz wezmą udział w warsztatach artystycznych.

więcej ›

Idziemy do galerii – konkurs dla dzieci

Zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 12 lat do udziału w konkursie organizowanym przez Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK i Fundację Sztuki Polskiej ING. Konkurs stanowi część projektu Zabawy z książką.

więcej ›

Lato w MOCAK-u 2017

W lipcu i sierpniu 2017 roku Muzeum organizuje cykl zajęć adresowanych do dzieci, młodzieży oraz dorosłych spędzających wakacje w mieście. Zapraszamy!

więcej ›